Start Tanie obiady w Sandomierzu

Restauracja przy sandomierskim Rynku

Trzygwiazdkowa restauracja przy sandomierskim Rynku oferuje pyszne obiady dla grup zorganizowanych. Oferujemy obiady jednodaniowe i dwudaniowe w dobrych cenach. Do tego możemy dodać do wyboru deser, czyli szarlotkę, kawę lub herbatę oraz pucharek lodowy - ale to już jako nieobowiązkowa sprawa za dodatkową opłatą.

Rezerwacja i zamawianie obiadów dla grup zorganizowanych: 730-033-333

Przykładowe menu: zupa pomidorowa, ogórkowa, rosół, jarzynowa. Drugie danie: ziemniaki zapiekane lub ziemniaki z wody albo frytki, filet z kurczaka oraz surówki i do picia kompot lub sok.

Oferujemy różne rodzaje menu, jednak powyższy zestaw jest najbardziej optymalny na wycieczkę, sprzedajemy go bardzo dużo, grupy chwalą jako dobre jedzenie, którego jest pod dostatkiem. Jak mówią turyści, tym obiadem dobrze się najadają i przede wszystkim jest smaczny bo zrobiony z naturalnych, miejscowych, regionalnych produktów.
- dla grup szkolnych, czyli dla dzieci oferujemy obiady: jednodaniowe od 13 złotych, dwudaniowe od 17 złotych.
- dla grup osób dorosłych obiady jednodaniowe od 20 złotych, dwudaniowe od 25 złotych.

Wszystkie posiłki gotowane są na bieżąco, tuż przed godziną przybycia grupy na obiad.

Cechuje nas szybkie tempo wydawania obiadu nawet przy grupach 50 osobowych. Praktycznie w pięć minut wszyscy w jednym czasie mają podane na stole. Obiady podajemy w porządnych zastawach, na stołach nakrytych obrusem. Wszystkie sale są klimatyzowane. W piękne, letnie dni możliwy obiad również na tarasie restauracji.

Restauracja obsługuje w jednym czasie nawet dwustuosobową grupę. Posiadamy trzypoziomowy obiekt. Przy restauracji jest budka z najlepszymi w Sandomierzu lodami, goframi. Jest też kramik z ręcznie robionymi pamiątkami. Z wnętrza restauracji rozciąga się piękny widok na rynek Starego Miasta. W zabytkowych, gotyckich piwnicach restauracji - winiarni Węgra Lazarczyka organizowane są degustacje win regionalnych oraz biesiady.

Rezerwacja i zamawianie obiadów dla grup zorganizowanych: 730-033-333

Zobacz także: Biesiady z regionalną kuchnią , Smakowanie win regionalnych , Degustacja wina grzanego

Zobacz także: Dodatkowe atrakcje dla wycieczek w Sandomierzu

Widok z okna Ciżemki

 


Sandomierz