Start Przewodnik po Sandomierzu

Przewodnik po Sandomierzu

Biuro Przewodników i Zwiedzania Sandomierza "Przewodnik po Sandomierzu"

Dla wszystkich odwiedzających Sandomierz Biuro Przewodników i Zwiedzania Sandomierzu przygotowało ofertę zwiedzania Sandomierza z przewodnikiem.

Przede wszystkim oferujemy usługi przewodnika po Sandomierzu dla wycieczek szkolnych, grup zorganizowanych, wycieczek zakładowych czy grup biznesowych oraz turystów indywidualnych.

Organizujemy kompleksowe zwiedzanie Sandomierza. W dyspozycji posiadamy wyłącznie licencjonowanych przewodników z państwowymi uprawnieniami. Oprowadzamy profesjonalnie, ale bez rutyny.

Zobacz także: Jak zamówić przewodnika po Sandomierzu?

Od lat obsługujemy szkoły, uczelnie, firmy i państwowe zakłady pracy, urzędy centralne i samorządowe, osoby prywatne i instytucje kościelne. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi hotelami, restauracjami i dostawcami różnych usług. Charakteryzuje nasz rzetelność i zaufanie oraz najwyższa jakość usług. Zespół tworzą młode, komunikatywne osoby.

Jako jedyni w Sandomierzu w naszej branży realizujemy płatności kartami. U nas zapłacisz kartami:


Przewodnicy po Sandomierzu z którymi współpracujemy, posiadają licencje i są profesjonalistami, pasjonatami miasta i jego historii. Znają miasto od podszewki, na bieżąco są zorientowani w różnych kwestiach życia Sandomierza.

Nie współpracujemy ze wszystkimi przewodnikami po Sandomierzu tylko wyłącznie z tymi, którzy są pasjonatami miasta, są sprawdzeni, doświadczeni, posiadają pozytywne i pochlebne opinie turystów, potrafią nawiązać kontakt i zainteresować różne grupy - od specjalistycznych po dziecięce. Współpracujemy wyłącznie z przewodnikami, których jesteśmy pewni w stu procentach.

 


Sandomierz