Start Wiadomości z Sandomierza
Wiadomości z Sandomierza

Wybijanie monety sandomierskiej na szczęście

Moneta sandomierska wybijana jest na szczęście, aby w życiu dobrze się wiodło. Moneta sandomierska jest wspaniałą pamiątką z Sandomierza. Kto wybije ją w Sandomierzu, może liczyć na szczęście. Dlatego proponujemy możliwość bicia monety. Bicie monety jest fanastyczną zabawą. Co ważne, nasza moneta wybijana jest dwustronnie, na wysokiej jakości krążku, o czytelnych detalach.

Więcej…
 

Zwiedzanie Sandomierza melexem


Sandomierz można zwiedzać nie tylko na piechotę. Można podziwiać jego piękno z pokładu ekologicznego pojazdu jakim jest melex. To niezwykle wygodna i szybka forma zwiedzania miasta. Sandomierz jest piękny nawet z pokładu mini samochodziku na baterię. Jest kilka tras, którymi przejeżdża melex.

Więcej…
 

Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu

Rejs statkiem po Wiśle w Sandomierzu należy do najprzyjemniejszych atrakcji turystycznych, jakie dostępne są w Sandomierzu. Statki odpływają z przystani na bulwarze imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sandomierzu od wielu lat posiada żeglugę pasażerską. Kiedyś kursowały statki towarowe, ale to było bardzo dawno temu.

Więcej…
 

Atrakcje w Sandomierzu


Atrakcje w Sandomierzu
czyli dla wycieczek, które odwiedzają Sandomierz, oprócz klasycznego zwiedzania miasta proponujemy szereg atrakcji, rejs statkiem po Wiśle, zwiedzanie zbrojowni rycerskiej czy biesiady smaków regionalnych i sandomierskich - te już bardziej dla grup osób dorosłych. Dla grup szkolnych i również dorosłych proponujemy pieczenie kiełbasek oraz grill. Są też słodkie niespodzianki, cukierki krówki, pakowane w opakowania w kształcie sandomierskich zabytków.

Więcej…
 
Sandomierz